2. Verfahren
Verfahren
Titel: Heraanbesteding: Raamovereenkomst lijmen, kitten en borgingsmiddelen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij opnieuw uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van de Raamovereenkomst inzake de levering van lijmen, kitten en borgingsmiddelen ten behoeve van het minsterie van Defensie. De diverse soorten lijmen, kitten en borgingsmiddelen zijn te categoriseren in 3 verschillende soorten producten: A Producten: dit zijn “use specified only” producten, die op merknaam worden uitgevraagd. Inschrijver dient exact het gevraagde product aan te bieden; een alternatief is niet toegestaan; B Producten: dit zijn producten die op specificatie worden uitgevraagd. Inschrijver dient uitsluitend producten aan te bieden die aantoonbaar voldoen aan de gevraagde specificatie; C Producten: dit zijn producten waar een gelijkwaardig product voor kan worden aangeboden. Inschrijver dient het gevraagde product of een gelijkwaardig alternatief product aan te bieden, waarbij gelijkwaardig betekent, dat het alternatief minstens qua type en toepassing hetzelfde is als het gevraagde product. De afnames van alle producten kunnen zeer grillig verlopen als gevolg waarvan er geenszins rechten kunnen worden ontleend aan de geraamde aantallen als vermeld op het prijzenblad.
Interne Kennung: 22069694
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie de aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24910000 Klebstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse, 24911200 Kleber
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst schat in dat gedurende de gehele looptijd van de Raamovereenkomst de waarde van de opdracht maximaal € 16.402.177,70 excl. BTW zal bedragen. De maximumhoeveelheid van de opdracht hangt af van het bedrag dat de winnende inschrijver in rekening brengt dan wel van de exacte vraag van de Aanbestedende dienst; om deze reden is de maximum hoeveelheid niet opgenomen in de Aanbestedingsstukken. In het geval de behoefte naar lijmen, kitten en borgingsmiddelen gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst (exponentieel) toeneemt, is het budget dat op dit moment is gereserveerd voor deze opdracht in totaal € 32.973.722,56 excl. BTW.