See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pojazdu do przewozu towarów zajętych podczas likwidacji nielegalnego handlu na ulicach m.st. Warszawy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, wolnego od wad fizycznych i prawnych, samochodu, w liczbie 1 (jednej) sztuki przeznaczonego do przewozu towarów zajętych podczas likwidacji nielegalnego handlu na ulicach m.st. Warszawy, zgodnego z Opisem przedmiotu zamówienia/Ofertą techniczną, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ 2. PROCEDURA ODWRÓCONA! JEDZ TYLKO OD WYKONAWCY OFERTY NAJWYŻEJ OCENIONEJ! Na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy, przed wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, oświadczenia, że nie podlegał wykluczeniu oraz spełniał warunki udziału w postępowaniu na dzień złożenia oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 666975-2025
Interne Kennung: SM.WZP.251.35.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z konieczności doposażenia oddziału terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy w pojazd niezbędny do wykonywania zadań wynikających z art. 60 Kodeksu Wykroczeń. Handel na stołecznych ulicach poza miejscami do tego przeznaczonymi, to nie tylko wykroczenie z art. 60 Kodeksu Wykroczeń, ale naruszenie również przepisów podatkowych, sanitarno- porządkowych, jak i epidemiologicznych. Aby przeciwdziałać temu zjawisku niezbędne jest posiadanie przez jednostkę odpowiednich narządzi- pojazdów. Urząd Dzielnicy Śródmieście przyznał środki finansowe Straży Miejskiej m.st. Warszawy na pojazd, który będzie wykorzystywany do przewozu towarów zajętych podczas likwidacji nielegalnego handlu na ulicach m.st. Warszawy, które należy wydatkować do końca 2025 r. Ponadto uprzednie postępowanie (453098-2025) zostało unieważnione w dniu 11 sierpnia 2025 r. na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, z uwagi na fakt, że nie wpłynęły żadne oferty.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, wolnego od wad fizycznych i prawnych, samochodu, w liczbie 1 (jednej) sztuki przeznaczonego do przewozu towarów zajętych podczas likwidacji nielegalnego handlu na ulicach m.st. Warszawy, zgodnego z Opisem przedmiotu zamówienia/Ofertą techniczną, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.