796845-2025 - Wettbewerb
Polen – Software-Wartung und -Reparatur – Zakup usług ATiK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup usług ATiK
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: część 1: zakup usługi asysty technicznej i konserwacji (ATiK) dla oprogramowania Barracuda Spam & Virus Firewall Model 600 Vx – 2 szt. część 2: zakup usługi asysty technicznej i konserwacji (ATiK) dla posiadanych przez Zamawiającego 7000 licencji Deep Discovery Email typu full oraz wymiana urządzenia Deep Discovery Email Inspector 9200 V1 na nowy model z gwarancją producenta na 3 lata, obejmująca dostawę nowego urządzenia, jego pełną konfigurację oraz przeniesienie wszystkich ustawień z urządzenia obecnie posiadanego przez Zamawiającego. Zamawiający nie dopuszcza urządzenia w formie maszyny wirtualnej. 2. Przedmiot zamówienia musi być zrealizowany przez Wykonawcę uprawnionego przez producenta lub dystrybutora lub oficjalnego partnera producenta przedmiotowego oprogramowania do legalnej sprzedaży usługi będącej przedmiotem zamówienia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Projektowanych postanowieniach umowy – Rozdział II SWZ. 4. W zakresie cz. 2 zamówienia Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania urządzenia równoważnego do wymienionego w pkt 1, obsługującego 7000 licencji Deep Discovery Email typu full. Urządzenie równoważne musi spełniać takie wymagania funkcjonalne i poza funkcjonalne, które posiada urządzenie Deep Discovery Email Inspector 9200 V1, które umożliwiają świadczenie usługi ATiK dla 7000 licencji Deep Discovery Email typu full. W przypadku zaoferowania urządzenia równoważnego Wykonawca musi złożyć wraz z ofertą dokumenty potwierdzające spełnienie przez oferowane urządzenie ww. wymagań funkcjonalnych i poza funkcjonalnych wraz ze szczegółową specyfikacją techniczną. Dokumenty przekazane w innym języku niż polski lub angielski muszą zostać złożone wraz z tłumaczeniem na język polski.
Interne Kennung0000-ZP.261.22.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi asysty technicznej i konserwacji (ATiK) dla oprogramowania Barracuda Spam & Virus Firewall Model 600 Vx – 2 szt. 2. Przedmiot zamówienia musi być zrealizowany przez Wykonawcę uprawnionego przez producenta lub dystrybutora lub oficjalnego partnera producenta przedmiotowego oprogramowania do legalnej sprzedaży usługi będącej przedmiotem zamówienia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Projektowanych postanowieniach umowy – Rozdział II SWZ.
Interne Kennung0000-ZP.261.22.2025(1)
LosLOT-0002
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi asysty technicznej i konserwacji (ATiK) dla posiadanych przez Zamawiającego 7000 licencji Deep Discovery Email typu full oraz wymiana urządzenia Deep Discovery Email Inspector 9200 V1 na nowy model z gwarancją producenta na 3 lata, obejmująca dostawę nowego urządzenia, jego pełną konfigurację oraz przeniesienie wszystkich ustawień z urządzenia obecnie posiadanego przez Zamawiającego. Zamawiający nie dopuszcza urządzenia w formie maszyny wirtualnej. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania urządzenia równoważnego do wymienionego w pkt 1, obsługującego 7000 licencji Deep Discovery Email typu full. Urządzenie równoważne musi spełniać takie wymagania funkcjonalne i poza funkcjonalne, które posiada urządzenie Deep Discovery Email Inspector 9200 V1, które umożliwiają świadczenie usługi ATiK dla 7000 licencji Deep Discovery Email typu full. W przypadku zaoferowania urządzenia równoważnego Wykonawca musi złożyć wraz z ofertą dokumenty potwierdzające spełnienie przez oferowane urządzenie ww. wymagań funkcjonalnych i poza funkcjonalnych wraz ze szczegółową specyfikacją techniczną. Dokumenty przekazane w innym języku niż polski lub angielski muszą zostać złożone wraz z tłumaczeniem na język polski. 3. Przedmiot zamówienia musi być zrealizowany przez Wykonawcę uprawnionego przez producenta lub dystrybutora lub oficjalnego partnera producenta przedmiotowego oprogramowania do legalnej sprzedaży usługi będącej przedmiotem zamówienia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Projektowanych postanowieniach umowy – Rozdział II SWZ.
Interne Kennung0000-ZP.261.22.2025(2)