See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I GOSPODAROWANIE ODPADAMI W OKRESIE 01.12.2025 - 30.11.2028.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i gospodarowanie odpadami w okresie 01.12.2025 - 30.11.2028, z podziałem na cztery części zamówienia: Część zamówienia nr 1 – Odbiór i gospodarowanie odpadami pokonsumpcyjnymi; Część zamówienia nr 2 – Odbiór i gospodarowanie odpadami niebezpiecznymi; Część zamówienia nr 3 – Odbiór i gospodarowanie odpadami innymi niż niebezpieczne; Część zamówienia nr 4 – Odbiór i gospodarowanie odpadami medycznymi oraz zawierającymi w swoim składzie substancje psychotropowe lub psychoaktywne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 1a, 1b, 1c, 1d, 2 i 5a, 5b, 5c i 5d do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 488832-2025
Interne Kennung: 24/SZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część zamówienia nr 1- Odbiór i gospodarowanie odpadami pokonsumpcyjnymi
Beschreibung: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 1:ODBIÓR I GOSPODAROWANIE ODPADAMI POKONSUMPCYJNYMI 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, na zasadach określonych w umowie (w tym załadunek i wywóz z jednostki własnym środkiem transportu, zgodnie z obowiązującymi przepisami) produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kategorii 3 przewidzianych w okresie obowiązywania umowy w ilości: - minimalnej: 140 000 kg / 12 mies. 420 000 kg / 36 mies. - maksymalnej: 280 000 kg / 12 mies. 840 000 / 36 mies. oraz odpadów o kodzie 16 03 80 (produkty spożywcze przeterminowane lub nieprzydatne do spożycia) przewidzianych w okresie obowiązywania umowy w ilości: - minimalnej: 12 000 kg / 12 mies. 36 000 kg / 36 mies., - maksymalnej 20 000 kg / 12 mies. 60 000 kg / 36 mies. Podane ilości odpadów są wartościami szacunkowymi. Zamawiający, bez odrębnej akceptacji Wykonawcy, może dokonywać wszelkich zmian ilościowych pomiędzy poszczególnymi rodzajami odpadów zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia, w zależności od faktycznej liczby ich wytworzenia. Zmiany ilościowe nie mogą spowodować zwiększenia maksymalnej wartości umowy. Miejsca odbioru odpadów: • 82-300 Elbląg: ul. Łęczycka 10-12, ul. E. Kwiatkowskiego 11, ul. E. Kwiatkowskiego 15, ul. Królewiecka 130, ul. Królewiecka 169, ul. Dąbrowskiego 35; ul. Podchorążych 1, • 14-500 Braniewo: ul. Sikorskiego 41 • 11-200 Bartoszyce: ul. Wojska Polskiego 4; • 14-300 Morąg: Al. Wojska Polskiego 16. 2.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1a do SWZ - Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 5a do SWZ.
Interne Kennung: część zamówienia nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie realizowane będzie z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja ma charakter kwotowy. Opcja to różnica pomiędzy wartością maksymalną a wartością minimalną.
Los: LOT-0002
Titel: część zamówienia nr 2- Odbiór i gospodarowanie odpadami niebezpiecznymi
Beschreibung: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 2:ODBIÓR I GOSPODAROWANIE ODPADAMI NIEBEZPIECZNYMI 1.Przedmiotem zamówienia jest odbiór, na zasadach określonych w umowie (w tym załadunek i wywóz z jednostki własnym środkiem transportu, zgodnie z obowiązującymi przepisami) odpadów wyszczególnionych w tabeli w załączniku nr 1b do SWZ. Podane ilości odpadów są wartościami szacunkowymi. Zamawiający, bez odrębnej akceptacji Wykonawcy, może dokonywać wszelkich zmian ilościowych pomiędzy poszczególnymi rodzajami odpadów zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia, w zależności od faktycznej liczby ich wytworzenia. Zmiany ilościowe nie mogą spowodować przekroczenia wynagrodzenia za umowę, przewidzianego dla wartości maksymalnych. Miejsca odbioru odpadów: • 82-300 Elbląg: ul. Podchorążych 1, ul. Łęczycka 10-12, ul. E. Kwiatkowskiego 11, ul. E. Kwiatkowskiego 15, ul. Królewiecka 130, ul. Królewiecka 142, ul. Królewiecka 169, ul. Dąbrowskiego 35, Wilkowo – gm. Milejewo; • 14-500 Braniewo: ul. Sikorskiego 41, Al. Wojska Polskiego 7; • 11-200 Bartoszyce: ul. Wojska Polskiego 4; 14-300 Morąg: Al. Wojska Polskiego 16. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1b do SWZ - Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 5b do SWZ.
Interne Kennung: część zamówienia nr 2
Los: LOT-0003
Titel: część zamówienia nr 3- Odbiór i gospodarowanie odpadami innymi niż niebezpieczne
Beschreibung: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 3: ODBIÓR I GOSPODAROWANIE ODPADAMI INNYMI NIŻ NIEBEZPIECZNE 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, na zasadach określonych w umowie (w tym załadunek i wywóz z jednostki własnym środkiem transportu, zgodnie z obowiązującymi przepisami) odpadów wyszczególnionych w tabeli w załączniku nr 1c do SWZ. Podane ilości odpadów są wartościami szacunkowymi. Zamawiający, bez odrębnej akceptacji Wykonawcy, może dokonywać wszelkich zmian ilościowych pomiędzy poszczególnymi rodzajami odpadów zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia, w zależności od faktycznej liczby ich wytworzenia. Zmiany ilościowe nie mogą spowodować przekroczenia wynagrodzenia za umowę, przewidzianego dla wartości maksymalnych. Miejsca odbioru odpadów: • 82-300 Elbląg: ul. Podchorążych 1, ul. Łęczycka 10-12, ul. E. Kwiatkowskiego 11, ul. E. Kwiatkowskiego 15, ul. Królewiecka 130, ul. Królewiecka 142, ul. Królewiecka 169, ul. Dąbrowskiego 35; Wilkowo – gm. Milejewo • 14-500 Braniewo: ul. Sikorskiego 41, Al. Wojska Polskiego 7; • 11-200 Bartoszyce: ul. Wojska Polskiego 4; 14-300 Morąg: Al. Wojska Polskiego 16. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1c do SWZ - Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 5c do SWZ.
Interne Kennung: część zamówienia nr 3
Los: LOT-0004
Titel: część zamówienia nr 4- Odbiór i gospodarowanie odpadami medycznymi oraz zawierającymi w swoim składzie substancje psychotropowe lub psychoaktywne.
Beschreibung: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 4:ODBIÓR I GOSPODAROWANIE ODPADAMI MEDYCZNYMI ORAZ ZAWIERAJĄCYMI W SWOIM SKŁADZIE SUBSTANCJE PSYCHOTROPOWE I PSYCHOAKTYWNE 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, na zasadach określonych w umowie (w tym załadunek i wywóz z jednostki własnym środkiem transportu, zgodnie z obowiązującymi przepisami) odpadów wyszczególnionych w tabeli w załączniku nr 1d do SWZ. Podana ilość odpadów jest ilością szacunkową. Z przyczyn niezależnych od Zamawiającego może ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu (w ramach wartości umowy) w trakcie realizacji umowy, w zależności od faktycznej liczby wytworzonych (powstałych) odpadów - bez odrębnej akceptacji Wykonawcy. Miejsca odbioru odpadów: - 82-300 Elbląg: ul. Podchorążych 1, ul. Łęczycka 10-12, ul. E. Kwiatkowskiego 15, ul. Królewiecka 130, ul. Królewiecka 142, ul. Królewiecka 169; ul. Dąbrowskiego 35; - 14-500 Braniewo: ul. Sikorskiego 41, Al. Wojska Polskiego 7; - 11-200 Bartoszyce: ul. Wojska Polskiego 4; -14-300 Morąg: Al. Wojska Polskiego 16. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1d do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 5d do SWZ.
Interne Kennung: część zamówienia nr 4