See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu dydaktycznego oraz symulacyjnego dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Beschreibung: Jednorazowa dostawa sprzętu dydaktycznego oraz symulacyjnego dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w podziale na 31 pakietów
Vorherige Bekanntmachung: 738709-2025
Interne Kennung: RZP/PN/119/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: ogłoszenie wstępne
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 35112100 Notfalltrainingspuppe, 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Model głowy niemowlęcia do intubacji
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 34152000 Übungssimulatoren
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Fantom do nauki RKO
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Fantom do nauki resuscytacji noworodka
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Maski do manekinów i symulatorów
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Trenażer głowa do intubacji, dorosły
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Trenażer do badania per rectum
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Trenażer do iniekcji lędźwiowej
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Ramię do tamowania krwawień
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Trenażer do nauki wykonywania znieczuleń zewnątrzoponowych i rdzeniowych
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Zaawansowany pediatryczny fantom askultacyjny
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Trenażer ramienia do nauki wykonywania iniekcji
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Pediatryczny trenażer do nauki iniekcji dożylnej
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Trenażer do pakowania ran
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Trenażer nogi do nauki iniekcji dożylnej u niemowlęcia
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Trenażer ramienia do nauki opatrywania ran i tamowania krwawienia
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 34152000 Übungssimulatoren, 35112100 Notfalltrainingspuppe
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Fantom do nauki osłuchiwania
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Videolaryngoskop (urz.med.)
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33114000 Ausrüstung für Spektroskopie
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Trenażer intubacji dzieci
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Trenażery do symulacji zabiegów ratowniczych
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Trenażer do punkcji lędźwiowej noworodka
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Trenażer ręki do nauki wkłuć dożylnych
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Model do nauki wstrzyknięć
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: Trenażer do nauki cewnikowania obupłciowy
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: Treningowy zestaw do nauki wkłuć doszpikowych typ I
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: Treningowy zestaw do nauki wkłuć doszpikowych typ II
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Trenażer udrażniania dróg oddechowych u osób dorosłych
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: Trenażer udrażniania dróg oddechowych u niemowląt
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: Fantom do nauki wykonywania RKO/BLS oraz defibrylacji
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Beschreibung: Fantom pielęgnacyjny z intubacją BLS/RKO
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Beschreibung: Fantom noworodka do RKO/BLS
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: Fantom wcześniaka
Interne Kennung: Pakiet nr 31