2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Usługa połączenia CPD Centrali NFZ i Oddziałów Wojewódzkich NFZ zapasową siecią rozległą WAN oraz zapewnienie dostępu do Internetu wraz z ochroną anty DDoSh"
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Usługa połączenia ośrodków CPD światłowodową transmisją danych." 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 666265-2025
Interne Kennung: NFZ-BAG-SZP.251.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72720000 Fernnetzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa połączenia CPD Centrali NFZ i Oddziałów Wojewódzkich NFZ zapasową siecią rozległą WAN oraz zapewnienie dostępu do Internetu wraz z ochroną anty DDoS
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Usługa połączenia CPD Centrali NFZ i Oddziałów Wojewódzkich NFZ zapasową siecią rozległą WAN oraz zapewnienie dostępu do Internetu wraz z ochroną anty DDoS.” 2. Uruchomienie połączenia CPD Centrali NFZ i Oddziałów Wojewódzkich NFZ zapasową siecią rozległą WAN oraz uruchomienie łącza do Internetu wraz z ochroną anty DDoS musi nastąpić w dniu 20.11.2025 r., a jeżeli uruchomienie połączenia nie byłoby możliwe w tym terminie, powinno ono nastąpić nie później niż w terminie 12 tygodni od dnia zawarcia Umowy. 3. Utrzymanie połączenia CPD Centrali NFZ i Oddziałów Wojewódzkich NFZ zapasową siecią rozległą WAN oraz zapewnienie dostępu do Internetu wraz z ochroną anty DDoS w okresie 36 miesięcy od daty uruchomienia usługi wskazanej w protokole odbioru. 4. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 5. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.