2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur tijdelijke klascontainers GBS 't Populiertje
Beschreibung: Huur tijdelijke klascontainers GBS 't Populiertje
Interne Kennung: PPP01P-1897/6066/POP.klas.2026.bis
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: POP.klas.2026.bis_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (aantallen zijn volgens de de genormeerde wetgeving aan te passen en inbegrepen in de EHP/maand.)
79697-2026 - Mededinging
België – Modulaire verplaatsbare bouwelementen – Huur tijdelijke klascontainers GBS 't Populiertje
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP01P-1897/6066/POP.klas.2026.bis
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44211100 Modulaire verplaatsbare bouwelementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: POP.klas.2026.bis_1
Opties: