2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van vleesmessen en toebehoren voor de NVWA
Beschreibung: Het doel van deze Europese aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst tussen de NVWA en één leverancier voor de levering van kwalitatief hoogwaardige, ergonomische en duurzame vleesmessen inclusief bijbehorende accessoires (toebehoren). € 217.020
Interne Kennung: 202506077
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39241100 Messer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Koper is voornemens met één inschrijver een raamovereenkomst te sluiten, met een looptijd van drie jaar met, éénzijdig door koper uit te oefenen, één maal de optie tot verlenging met twaalf maanden. De totale duur van de raamovereenkomst komt hiermee op maximaal vier jaar.