2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja i utrzymanie w ciągłej sprawności eksploatacyjnej, urządzeń dźwigowych znajdujących się w budynku Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja dźwigów w budynku Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej: Część 1. Urządzenia dźwigowe osobowe 2 szt. Producent dźwigów to: Winda-Warszawa. Część 2. Urządzenia dźwigowe towarowo-osobowe 2 szt. Producent dźwigów to: ZUD-W-wa. Usługi będące przedmiotem zamówienia (część 1 i 2) będą Wykonywane na miejscu w siedzibie Zamawiającego tj. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie III (SOPZ).
Interne Kennung: WIChiP/261-21/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Urządzenia dźwigowe osobowe 2 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja dźwigów w budynku Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej: Część 1. Urządzenia dźwigowe osobowe 2 szt. Producent dźwigów: Winda-Warszawa. Usługi będące przedmiotem zamówienia będą Wykonywane na miejscu w siedzibie Zamawiającego tj. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie III (SOPZ).
Interne Kennung: Dźwigi osobowe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 5.3. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych, polegającego na rozszerzeniu przedmiotu zamówienia o maksymalnie 40% wartości brutto umowy w zakresie objętym niniejszym zamówieniem. 5.3.1. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w trakcie realizacji umowy podstawowej. 5.3.2. Uruchomienie prawa opcji następuje na podstawie jednostronnego oświadczenia woli Zamawiającego – „Zlecenia opcji” – w ramach ustalonego limitu wartości opcji. 5.3.3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku: 5.3.3.1. konieczności wykonania dodatkowych napraw, wymian lub regulacji urządzeń dźwigowych, niewchodzących w zakres usług podstawowych; 5.3.3.2. usunięcia awarii lub przywrócenia sprawności po zdarzeniach losowych (w tym akty wandalizmu, zalania, przepięcia, itp.); 5.3.3.3. wykonania czynności nakazanych przez UDT (decyzje, zalecenia pokontrolne, itp.) lub wynikających z analizy resursu; 5.3.3.4. realizacji dodatkowych prób, pomiarów, ekspertyz (w tym raportów diagnostycznych, itp.) koniecznych do bezpiecznej eksploatacji; 5.3.3.5. zakupu i montażu części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych nieobjętych zamówieniem podstawowym; 5.3.3.6. po wyczerpaniu zakresu zamówienia podstawowego; w tym przypadku warunki wynagrodzenia pozostają takie, jak w Formularzu Oferty (nie wyższe niż tam wskazane z uwzględnieniem ewentualnej waloryzacji o ile taka nastąpi). Dla pozycji nieujętych w Formularzu Oferty stosuje się kalkulację szczegółową Wykonawcy opartą na cenach rynkowych i rabatach oferowanych Zamawiającemu, wymagającą uprzedniej akceptacji Zamawiającego. 5.3.3.7. wykonywania innych, niezbędnych czynności mieszczących się w charakterze i zakresie przedmiotu umowy, które nie zmieniają ogólnego charakteru zamówienia. 5.3.4. Sposób zlecania i rozliczania zamówień w ramach prawa opcji: 5.3.4.1. Wykonawca przedkłada ofertę (kalkulację szczegółową) obejmującą opis czynności, zakres rzeczowy oraz kosztorys. 5.3.4.3. Zamawiający akceptuje w całości, w części lub odmawia akceptacji oferty. Brak akceptacji nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczeń. 5.3.4.4. Zlecenie opcji jest wystawiane po akceptacji oferty przez Zamawiającego i przekazywane Wykonawcy. Termin wykonania każdej usługi w ramach opcji ustala się odrębnie, stosownie do zakresu i charakteru świadczonej usługi. Termin realizacji biegnie od dnia doręczenia Zlecenia opcji Wykonawcy. 5.3.4.5. Rozliczenie następuje za faktycznie wykonany zakres na podstawie protokołu odbioru i zestawienia zużytych części/materiałów, z zachowaniem warunków płatności jak w umowie podstawowej.
Los: LOT-0002
Titel: Urządzenia dźwigowe towarowo-osobowe 2 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja dźwigów w budynku Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej: Część 2. Urządzenia dźwigowe towarowo-osobowe 2 szt. Producent dźwigów: ZUD W-wa. Usługi będące przedmiotem zamówienia będą Wykonywane na miejscu w siedzibie Zamawiającego tj. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie III (SOPZ).
Interne Kennung: Dźwigi towarowo-osobowe