2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie projektu planu urządzenia lasu na okres 2028 - 2037 dla Nadleśnictw Chojnów, Drewnica wraz z prognozą oddziaływania planu na środowisko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie projektu planu urządzenia lasu na okres 2028 - 2037 dla Nadleśnictw Chojnów, Drewnica wraz z prognozą oddziaływania planu na środowisko”
Interne Kennung: EZ.270.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur, 71351500 Bodenuntersuchungen, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część zamówienia I: opracowanie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Chojnów wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania planu urządzenia lasu na środowisko dla Nadleśnictwa Chojnów o powierzchni ogólnej 10410 ha i zasięgu terytorialnym 1543 km2 (dalej: ,,Przedmiot Umowy”). Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany (+/-) do 100 ha w powierzchni opracowania, która może być wynikiem weryfikacji ewidencji gruntów, obrotu nieruchomościami (zamian, kupna/sprzedaży), przeniesienia lub wygaszenia zarządu w trakcie wykonywania prac urządzeniowych, co jednak pozostanie bez wpływu na wysokość wynagrodzenia.
Interne Kennung: EZ.270.16.2025 cz.I
Los: LOT-0002
Titel: Część zamówienia II: opracowanie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Drewnica wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania planu urządzenia lasu na środowisko dla Nadleśnictwa Drewnica o powierzchni ogólnej 16 483 ha i zasięgu terytorialnym 922 km2 (dalej: ,,Przedmiot Umowy”). Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany (+/-) do 100 ha w powierzchni opracowania, która może być wynikiem weryfikacji ewidencji gruntów, obrotu nieruchomościami (zamian, kupna/sprzedaży), przeniesienia lub wygaszenia zarządu w trakcie wykonywania prac urządzeniowych, co jednak pozostanie bez wpływu na wysokość wynagrodzenia.
Interne Kennung: EZ.270.16.2025 cz.II