2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów ratowniczo- gaśniczych z napędem 4x4
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest dostawa 2 sztuk samochodów ratowniczo-gaśniczych z napędem 4x4. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany będzie udzielić na dostarczony sprzęt min. 24 miesięcznej rękojmi oraz gwarancji. W przypadku, gdy gwarancja producenta będzie krótsza od minimalnej wymaganej przez Zamawiającego, jako wiążąca dla Stron będzie gwarancja udzielona przez Wykonawcę. W przypadku zaoferowania przez Wykonawcę gwarancji dłuższej niż minimalna, okres rękojmi będzie równy
Interne Kennung: RG.271.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest dostawa 2 sztuk samochodów ratowniczo-gaśniczych z napędem 4x4. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany będzie udzielić na dostarczony sprzęt min. 24 miesięcznej rękojmi oraz gwarancji. W przypadku, gdy gwarancja producenta będzie krótsza od minimalnej wymaganej przez Zamawiającego, jako wiążąca dla Stron będzie gwarancja udzielona przez Wykonawcę. W przypadku zaoferowania przez Wykonawcę gwarancji dłuższej niż minimalna, okres rękojmi będzie równy zaoferowanemu okresowi gwarancji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung