2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pielęgnacja nasadzeń kompensacyjnych zrealizowanych w ramach zadania 03910 - Budowa ul. Wojanowskiej i drogi w ciągu al. Stabłowickiej we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje w szczególności: a) w obrębie ul. Koziej oraz wzdłuż ul. Owczej we Wrocławiu: - 3 letnią pielęgnację drzew oraz - oczyszczenie terenu poprzez usunięcie uschniętych drzew – w ilości 36 szt. (wskazanych na mapach stanowiących załącznik nr 6a i 6b do OPZ) i zastąpienie ich nowymi nasadzeniami zgodnie z dokumentacją projektową, b) w obrębie ul. Arachidowej, Gwizdanowskiej i Fieldorfa we Wrocławiu - 2 letnią pielęgnację drzew (z wyłączeniem 9 drzew opisanych w OPZ).. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 509258-2025
Interne Kennung: ZP/45/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77312100 Unkrautvernichtung, 03452000 Bäume, 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje w szczególności: a) w obrębie ul. Koziej oraz wzdłuż ul. Owczej we Wrocławiu: - 3 letnią pielęgnację drzew oraz - oczyszczenie terenu poprzez usunięcie uschniętych drzew – w ilości 36 szt. (wskazanych na mapach stanowiących załącznik nr 6a i 6b do OPZ) i zastąpienie ich nowymi nasadzeniami zgodnie z dokumentacją projektową, b) w obrębie ul. Arachidowej, Gwizdanowskiej i Fieldorfa we Wrocławiu - 2 letnią pielęgnację drzew (z wyłączeniem 9 drzew opisanych w OPZ) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77312100 Unkrautvernichtung, 77211500 Baumpflege, 03452000 Bäume