79725-2025 - Wettbewerb
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Selectie leverancier voor Servicedesk, Werkplek en Netwerk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSelectie leverancier voor Servicedesk, Werkplek en Netwerk
BeschreibungHet selecteren van een leverancier voor de levering van een skilled servicedesk, managed digitale werkplek en netwerkverbindingen (WAN/LAN). Ongeveer 300 eindgebruikers op 28 locaties.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0000
TitelLevering servicedesk, werkplek, netwerk
BeschreibungDe gehele gunning wordt door de huidige verwovenheid gezien als 1 perceel voor zowel servicedesk, werkplek en netwerk.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptie tot twee keer verlengen met twee jaar.