See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitoring návštěvnosti pomocí automatických sčítačů 2021-2024
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodání dat a ročních zpráv z monitoringu návštěvnosti pomocí automatických sčítačů v lokalitách ve správě AOPK ČR v období 2021-2024.
Vorherige Bekanntmachung: 40294-2020
Interne Kennung: N006/20/V00026416
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79330000 Statistische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Minitender II - Monitoring návštěvnosti v CHKO Jeseníky 1Q 2025
Beschreibung: Předmětem zakázky je monitoring návštěvnosti a dodání dat o návštěvnosti vybraných lokalit v péči AOPK ČR zjištěných monitoringem metodou automatických sčítačů pro AOPK ČR dle rámcové dohody č. j. 18875/SOPK/20 ze dne 8. 1. 2021 Bližší informace k plnění je uvedena v příloze č. 1 této výzvy (Návrh prováděcí smlouvy včetně příloh).
Interne Kennung: N006/24/V00040198
Los: LOT-0002
Titel: Minitendr II - Monitoring návštěvnosti v CHKO Kokořínsko - Máchův kraj 1Q 2025
Beschreibung: Předmětem zakázky je monitoring návštěvnosti a dodání dat o návštěvnosti vybraných lokalit v péči AOPK ČR zjištěných monitoringem metodou automatických sčítačů pro AOPK ČR dle rámcové dohody č. j. 18875/SOPK/20 ze dne 8. 1. 2021. Podrobně viz příloha č. 1 výzvy Prováděcí smlouva.
Interne Kennung: N006/24/V00040199
Los: LOT-0003
Titel: Minitendr II - Monitoring návštěvnosti v CHKO Blaník 1Q 2025
Interne Kennung: N006/24/V00040201
Los: LOT-0004
Titel: Minitendr II - Monitoring návštěvnosti v CHKO Český kras 1Q 2025
Interne Kennung: N006/24/V00040239
Los: LOT-0005
Titel: Monitoring návštěvnosti pomocí automatických sčítačů 2021 – 2024 Křivoklátsko
Beschreibung: Dodání dat o návštěvnosti vybraných lokalit v péči AOPK ČR zjištěných monitoringem metodou automatických sčítačů pro AOPK ČR dle rámcové dohody č. j. 18875/SOPK/20 ze dne 08. 01. 2021 Podrobně viz prováděcí smlouva.
Interne Kennung: N006/21/V00002447