797339-2025 - Ergebnis
Tschechien – Tablettcomputer – Pořízení Tabletů a PC (alt. NTB) vč druhého dotykového monitoru pro RVC ÚP ČR, Pořízení technických a dalších komodit pro RVC ÚP ČR – Průmysl 4.0 - „Pořízení technického vybavení pro RVC ÚP ČR – krajskou pobočku v Liberci“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení Tabletů a PC (alt. NTB) vč druhého dotykového monitoru pro RVC ÚP ČR, Pořízení technických a dalších komodit pro RVC ÚP ČR – Průmysl 4.0 - „Pořízení technického vybavení pro RVC ÚP ČR – krajskou pobočku v Liberci“
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka vybraných komponent pro naplnění cílů zadavatele, přičemž tato zadávací dokumentace upravuje dodávku vybraných komponent pouze pro Liberecký kraj – tedy pro regionální vzdělávací centra Úřadu práce České republiky – krajské pobočky v Liberci. Na základě principů vzniku, realizace, udržitelnosti a stálosti existence (regionálních) vzdělávacích center je zapotřebí nákup odpovídajícího, moderního a technického (počítačového) vybavení nikoli však ve specifikaci pro běžné a administrativní činnosti, ale naopak pro interaktivní a on-line propojení, pro odpovídající práci např. s grafickými programy a pro adekvátní (nikoli technologicky špičkové, leč úměrně odpovídající) hardwarové vybavení, díky němuž bude zadavatel schopen zajistit a zabezpečit odpovídající služby např. pro kontinuální přenos audiovizuálního sdělení ke koncovému uživateli, zpracování a výrobu spotů, video programů a jejich vysílání včetně editace. Zadavatel zahájí celkem 14 zadávacích řízení pro jednotlivé krajské pobočky Úřadu práce České republiky, přičemž každé z těchto řízení je děleno do dalších částí dle kategorií komponent. Hlavním cílem zadavatele je zajistit vzájemnou technickou kompatibilitu stejných kategorií komponent mezi všemi regionálními vzdělávacími centry napříč jednotlivými kraji. S tím souvisí požadavek zadavatele na open source software jednotlivých komponent, u kterých je takové řešení relevantní.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333200 Camcorder, 32342412 Lautsprecherboxen, 30237460 Computertastaturen, 30232110 Laserdrucker, 32341000 Mikrofone, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 32342100 Kopfhörer, 30237240 Webkamera, 30121100 Fotokopierer, 30213100 Tragbare Computer, 30231310 Flachbildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
LosLOT-0006
TitelČást čtvrtá – Broadcast studio
BeschreibungPředmětem plnění Části čtvrté je dodávka následujících komponent: a. Mikrofon AV Broadcast – 4 kusy b. Akustický paravan k mikrofonu, včetně osvětlení – 4 kusy c. Broadcast sada (mikrofonní/ linkové přepínače, kanálové USB audio rozhraní) – 4 kusy d. Imput switch mix pult – 4 kusy e. 4K Kamera – 4 kusy f. Foto/Video Studiový set SoftBox + klíčovací pozadí – 4 kusy g. Digitální fotoaparát (studio) – 4 kusy h. Zařizovací kabeláž Předmět je blíže specifikován v příloze č. 10 – Technická specifikace na listu „Broadcast studio“.
Interne KennungČást čtvrtá – Broadcast studio
Haupteinstufung (cpv): 32341000 Mikrofone
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333200 Camcorder, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 32342100 Kopfhörer
LosLOT-0005
TitelČást třetí – Digitální technologie
BeschreibungPředmětem plnění Části třetí je dodávka následujících komponent: a. Tablet + příslušenství – 61 kusů b. Sada virtuální reality + příslušenství – 57 kusů c. Laserové ukazovátko – 8 kusů d. PC pro fungování, nejvyšší sada včetně monitoru + 1 Broadcast – 5 kusů e. Smart laserová tiskárna se scanerem a kopírkou – 4 kusy f. Notebook s kamerou pro klienty CZ klávesnice – 57 kusů g. Druhý monitor dotykový – 57 kusů h. Videokonference (+ stolní kamera SOVA) – 4 kusy i. Jabra AV – 12 kusů j. Head set AV/klopový mikrofon – 57 kusů k. Ozvučení učebny – Reproduktory (komplet) – 4 kusy l. WiFi Router a přístupové rozhraní – 4 kusy m. Zařizovací kabeláž Předmět je blíže specifikován v příloze č. 10 – Technická specifikace na listu „Digitální technologie“.
Interne KennungČást třetí – Digitální technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342412 Lautsprecherboxen, 30232110 Laserdrucker, 30237240 Webkamera, 32342100 Kopfhörer, 30213100 Tragbare Computer, 30231320 Tastbildschirme, 32341000 Mikrofone
LosLOT-0002
TitelČást druhá – Specifické materiálně-technické plnění
BeschreibungPředmětem plnění Části druhé je dodávka následujících komponent: a. BigKeys LX Klávesnice s redukovaným počtem kláves OZP – 4 kusy b. Kamerová oční navigace PCEye – 4 kusy c. BigTrack Extended (trackball pro OZP) – 4 kusy d. Monitor pro zrakově postižené – 4 kusy e. Sada Indukčního šíření zvuku + Indukční sluchátka pro Indukční smyčku – 8 kusů Předmět je blíže specifikován v příloze č. 10 – Technická specifikace na listu „Specifické materiálně-technické plnění“. V rámci této části zadavatel požaduje, aby předmětem plnění bylo v souladu s požadavky na alternativní ovládání počítačů a technologie pro podporu osob se specifickými potřebami i: a. Alternativní ovládací zařízení pro osoby s pohybovým omezením • Instalace a konfigurace speciálních klávesnic s přizpůsobeným rozložením a většími klávesami pro snadnější ovládání. • Montáž a nastavení alternativních polohovacích zařízení umožňujících ovládání kurzoru bez nutnosti jemné motoriky prstů. • Přizpůsobení ovládacích prvků v prostředí operačního systému pro zvýšení komfortu uživatelů s omezenou pohyblivostí. b. Asistivní technologie pro osoby se zrakovým postižením • Dodání a instalace monitorů s vysokým kontrastem a podporou zvětšení obrazu. • Nastavení přístupových funkcí v operačním systému, jako je hlasové čtení textu a přizpůsobení barevného schématu. • Ověření kompatibility s dalšími zařízeními pro usnadnění práce zrakově postižených uživatelů. c. Systémy pro podporu osob se sluchovým postižením • Instalace indukčního systému pro přenos zvuku přímo do sluchadel nebo sluchátek uživatelů. • Nastavení indukčního přenosu tak, aby bylo zajištěno co nejširší pokrytí prostoru a optimální slyšitelnost. • Ověření funkčnosti a testování zařízení v různých vzdálenostech a režimech přenosu. d. Integrace a testování funkčnosti • Kompatibilita se stávající IT infrastrukturou a její propojení s dalšími vzdělávacími a komunikačními technologiemi. • Ověření interakce s běžnými aplikacemi používanými ve výukovém prostředí. • Zajištění přizpůsobení nastavení podle potřeb konkrétních uživatelů. Dodavatel zajistí zaškolení obsluhy a technické podpory, aby byl zajištěn správný provoz těchto zařízení a jejich přizpůsobení konkrétním potřebám uživatelů.
Interne KennungČást druhá – Specifické materiálně-technické plnění
Haupteinstufung (cpv): 30237460 Computertastaturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342412 Lautsprecherboxen, 32342100 Kopfhörer, 30232110 Laserdrucker, 30237240 Webkamera, 32333200 Camcorder, 32341000 Mikrofone, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 30232100 Drucker und Plotter, 30231320 Tastbildschirme, 30121100 Fotokopierer, 30213100 Tragbare Computer, 30231310 Flachbildschirme
LosLOT-0001
TitelČást první – Vybavení průmysl 4.0
BeschreibungPředmětem plnění Části první je dodávka následujících komponent: a. 3D Scanner – 4 kusy b. Malé drony – 8 kusů c. 3D tiskárna + příslušenství – 4 kusy d. CNC Stolní frézka – 2 kusy e. CNC Stolní Laserový Ploter – 2 kusy f. CNC výukový simulátor HEIDENHAIN / Siemens + touchscreen – 2 kusy Předmět je blíže specifikován v příloze č. 10 – Technická specifikace na listu „Vybavení průmysl 4.0“.
Interne KennungČást první – Vybavení průmysl 4.0
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34150000 Simulatoren, 38520000 Scanner