2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy – autobusowy. Przewóz osób w gminnych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych, których Organizatorem jest Gmina Pomiechówek, realizowanych w granicach administracyjnych gminy: Linia nr I: Stare Orzechowo – Zapiecki – Pomiechówek – Stanisławowo – Pomiechówek – Zapiecki – Stare Orzechowo (przez Wójtostwo, Zapiecki, Nowe Orzechowo, Kikoły, Czarnowo, Stanisławowo) długość linii – 37,3 km; Linia nr II: Stare Orzechowo – Pomiechówek – Stanisławowo-Pomiechówek – Stare Orzechowo (przez Wójtostwo, Zapiecki, Nowe Orzechowo, Kikoły, Czarnowo, Stanisławowo) długość linii – 30,8 km; Linia nr III: Stare Orzechowo – Pomiechówek – Stare Orzechowo (przez Wójtostwo, Zapiecki, Nowe Orzechowo, Kikoły, Czarnowo) długość linii – 27,1 km; Linia nr IV: Pomiechówek – Kosewko – Błędowo – Błędówko – Śniadówko – Kosewko – Pomiechówek (przez Kosewko, Szczypiorno, Śniadówko, Błędowo, Pomocnia, Wola Błędowska) długość linii – 27,1 km; Linia nr IVa: Wola Błędowska ul. Szmaragdowa – Wola Błędowska – 2,6 km; Linia nr IVb: Falbogi Borowe – Falbogi Borowe – 2,6 km Linia nr V: Pomiechówek – Kosewko – Błędowo – Błędówko – Śniadówko – Kosewko – Pomiechowo – Pomiechówek (przez Pomiechowo, Kosewko, Szczypiorno, Śniadówko, Błędowo, Pomocnia, Wola Błędowska) długość linii – 30,1 km; Linia nr VI: Pomiechówek – Goławice Drugie – Goławice Pierwsze – Pomiechówek długość linii – 18,8 km; Linia nr VII: Pomiechówek – Goławice Drugie – Goławice Pierwsze - Pomiechowo – Pomiechówek długość linii – 23,8 km; Linia nr VIII: Pomiechówek – Wymysły – Pomiechówek (przez Pomiechowo, Bronisławkę, Stanisławowo, Nowy Modlin, Kosewo, Cegielnia - Kosewo) długość linii – 18,6 km; Linia nr VIIIa: Nowy Modlin – Nowy Modlin strefa przemysłowa – Nowy Modlin – 5,9 km; Linia nr VIIIb: Stanisławowo – 1,5 km; Linia nr VIIIc: Pomiechowo – Pomiechowo Kościół – Pomiechowo – 1,8 km Linia nr IX: Pomiechówek PKP – Ośrodek zdrowia ul. Słoneczna – Pomiechówek PKP długość linii – 3,0 km; Linia nr X: Stanisławowo – Nowy Modlin – Kosewo – Cegielnia-Kosewo – Wymysły – Stanisławowo długość linii – 12,4 km. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 36 miesięcy. Szacowany wymiar świadczenia usług w okresie 12 miesięcy dla wszystkich linii: 370 000 km. W ramach niniejszej publikacji Zamawiający wypełnia obowiązek informacyjny, o którym mowa w art. 7 ust. 2 Rozporządzenia (WE) nr 1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23.10.2007r. Na gruncie prawa polskiego Zamawiający zobowiązany jest do odpowiednich publikacji zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010r. o publicznym transporcie zbiorowym (tj. Dz. U. z 2003r. poz. 2778). Postępowanie o udzielenie zamówienia objętego niniejszym ogłoszeniem realizowane będzie zgodnie z zasadami określonymi w dyrektywie 2014/24/UE, w ramach tzw. procedury otwartej, która na gruncie polskiej ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024r. poz. 1320) odpowiada trybowi przetargu nieograniczonego. Wskazany niżej rodzaj procedury: "Przetarg konkurencyjny (art. 5 ust. 3 rozporządzenia 1370/2007)", jako niewystępujący na gruncie dyrektywy 2014/24/UE, wybrany został z uwagi na brak technicznej możliwości wyboru w formularzu ogłoszenia odpowiedniego trybu, zgodnego z wytycznymi art. 5 ust. 1 zdanie drugie Rozporządzenia (WE) nr 1370/2007. Przewidywana data wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia: 15 listopad 2026 r. Przewidywana data rozpoczęcia umowy o świadczenie usług publicznych w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 01.01.2027r. W przypadku zamiany określonych wyżej informacji po ich opublikowaniu, organizator niezwłocznie publikuje odpowiednie sportowanie zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany maksymalnej liczby wozokilometrów o ± 50%. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany częstotliwości kursowania oraz ilości kursów poszczególnych linii komunikacyjnych określonych wyżej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)