See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy artykułów żywnościowych na potrzeby Uzdrowisko Świnoujście S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów żywnościowych na potrzeby Uzdrowisko Świnoujście S.A. w podziale na 9 części.
Vorherige Bekanntmachung: 717772-2025
Interne Kennung: ZP/UŚ/AŻ/10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych
Beschreibung: Dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem Opcji będą dostawy analogiczne, jak będące przedmiotem umowy (i wycenione przez wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym). W ramach Opcji mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub jedna z dostaw wskazanych w umowie (i wycenionych przez wykonawcę w formularzu asortymentowo – cenowym). 2. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości stanowiącej równowartość do 50 % wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie załącznikiem nr 7 do SWZ tj. projektowanych postanowień umowy. 3. Szczegółowe informacje dot. Opcji zawarte są w załączniku nr 7 do SWZ - projektowanych postanowieniach umowy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawy warzyw i owoców
Beschreibung: Dostawy warzyw i owoców
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawy mrożonek
Beschreibung: Dostawy mrożonek
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawy ryb
Beschreibung: Dostawy ryb
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawy ziemniaków
Beschreibung: Dostawy ziemniaków
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawy jaj kurzych
Beschreibung: Dostawy jaj kurzych
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawy nabiału
Beschreibung: Dostawy nabiału
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawy mięsa
Beschreibung: Dostawy mięsa
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawy art. ogólnospożywczych
Beschreibung: Dostawy art. ogólnospożywczych
Interne Kennung: Część 9