2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van infoborden, incl. wisselstukken
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van infoborden, incl. wisselstukken. De raamovereenkomst wordt afgesloten voor een periode van 4 jaar en voorziet, naast het leveren van 16 types infoborden inclusief wisselstukken, ook in de mogelijkheid om nieuwe proefmodellen te laten ontwerpen, produceren, leveren en plaatsen en om uitzonderlijk infoborden in regie te laten plaatsen, herstellen en verwijderen. Het infobord bestaat uit een thermisch verzinkte en ‘stadsgrijs’ gepoedercoate stalen drager in omgekeerde U-vorm en is vervaardigd uit kokerprofielen en voorzien van één (enkelzijdig) of twee (dubbelzijdig) aluminium panelen (inclusief bedrukking) die op horizontale kokerprofieltjes worden bevestigd. Enkel model 16 wijkt hiervan af en wordt voorzien van een spandoek met ringen. De inschrijver levert de drager, bedrukte panelen of bedrukte spandoek doorgaans als een gemonteerd geheel aan de aanbestedende overheid. De dragers, panelen of spandoeken moeten daarnaast ook apart leverbaar zijn.
Interne Kennung: GAC_2025_03598
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31523200 Anzeigen mit dauerhaften Meldungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2025_03598 - 1
Beschreibung: Zie opdrachtdocument
Interne Kennung: 1