See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez Lekarza Oddziału Chirurgii , poradni chirurgicznej i proktologicznej.
Beschreibung: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez Lekarza Oddziału Chirurgii , poradni chirurgicznej i proktologicznej.
Interne Kennung: KO 32/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez Lekarza Oddziału Chirurgii , poradni chirurgicznej i proktologicznej I
Los: LOT-0002
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez Lekarza Oddziału Chirurgii , poradni chirurgicznej i proktologicznej II
Beschreibung: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniarki
Los: LOT-0003
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez Lekarza Oddziału Chirurgii , poradni chirurgicznej i proktologicznej III
Los: LOT-0004
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez Lekarza Oddziału Chirurgii , poradni chirurgicznej i proktologicznej IV
Los: LOT-0005
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez Lekarza Oddziału Chirurgii , poradni chirurgicznej i proktologicznej V
Los: LOT-0006
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez Lekarza Oddziału Chirurgii , poradni chirurgicznej i proktologicznej VI
Los: LOT-0007
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez Lekarza Oddziału Chirurgii , poradni chirurgicznej i proktologicznej VII
Los: LOT-0008
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez Lekarza Oddziału Chirurgii , poradni chirurgicznej i proktologicznej VIII