2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace pro demolici stávajících objektů a výstavbu Polyfunkčního domu Skalná
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výkon generálního projektanta, dodavatele inženýrských a projekčních služeb pro zpracování projektové dokumentace – Projektová dokumentace pro demolici stávajících objektů a výstavbu Polyfunkčního domu Skalná v rozsahu odhadu investičních nákladů stavby: 120.000.000,- Kč bez DPH.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Projektová dokumentace pro demolici stávajících objektů a výstavbu Polyfunkčního domu Skalná
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel ve smyslu odst. 3 § 100 zákona v platném znění si vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění pro poskytnutí nových služeb: - Výkon autorského dozoru po dobu realizace stavby 36 měsíců; - Spolupráce při dokončení stavby a uvedení stavby do užívání po dobu 4 měsíců; za podmínek uvedených v odst. 3 § 100 zákona ve znění pozdějších předpisů.