2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie zintegrowanego modelu doradztwa zawodowego z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi diagnostycznych (online) w województwie wielkopolskim.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup licencjonowanych narzędzi diagnostycznych online wraz z realizacją usługi diagnozy, której wynikiem będzie raport dla każdego uczestnika (500 dla młodzieży oraz 100 narzędzi dla dorosłych w ramach tej samej koncepcji / wg tej samej metodologii) oraz przeprowadzenie szkolenia i certyfikacji 150 nauczycieli/specjalistów ds. doradztwa zawodowego pracujących w szkołach z młodzieżą i dorosłymi (rodzicami/opiekunami).
Interne Kennung: CWRKDIZ-KAL.I.383.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222100 Strategische Prüfung von Informationssystemen oder -technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001