See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawu do badań odporności promieniowanej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do badań odporności promieniowanej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: DZ.12.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do badań odporności promieniowanej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.