See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka laboratorního materiálu – laboratorních kitů, chemikálií a laboratorního plastu v letech 2025 až 2026
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení v rámci jednotlivých částí je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a jedním dodavatelem na poskytování dodávek. Na základě uzavřené rámcové dohody budou poskytovány dodávky zboží podle aktuálních potřeb a jednotlivých požadavků zadavatele, přičemž zadavatel není povinen odebrat jakýkoliv minimální objem zboží. Předmětem plnění rámcové dohody je zajištění dodávek laboratorního materiálu – laboratorních kitů, chemikálií a laboratorního plastu v letech 2025 až 2026 (dále jen „zboží“) pro potřeby projektů realizovaných v rámci programu „Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost“ (OP TAK) Ministerstva průmyslu a obchodu, podrobně specifikovány v Příloze č. 1 zadávací dokumentace – Specifikace zboží a položkový rozpočet, tohoto zadávacího řízení.
Interne Kennung: N006/25/V00014482
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24327000 Diverse organische chemische Erzeugnisse, 24950000 Chemische Sonderpräparate, 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien, 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6: Laboratorní plast I.
Beschreibung: Laboratorní plast I.
Interne Kennung: Část 6: Laboratorní plast I.
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Los: LOT-0007
Titel: Část 7: Reagenční kity pro RNA sekvenování
Beschreibung: Reagenční kity pro RNA sekvenování
Interne Kennung: Část 7: Reagenční kity pro RNA sekvenování
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
Los: LOT-0005
Titel: Část 5: Reagenční kity pro genomovou analýzu, přípravu vzorků a purifikaci
Beschreibung: Reagenční kity pro genomovou analýzu, přípravu vzorků a purifikaci
Interne Kennung: Část 5: Reagenční kity pro genomovou analýzu, přípravu vzorků a purifikaci
Los: LOT-0004
Titel: Část 4: Laboratorní spotřební materiál
Beschreibung: Laboratorní spotřební materiál
Interne Kennung: Část 4: Laboratorní spotřební materiál
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Laboratorní chemikálie
Beschreibung: Laboratorní chemikálie
Interne Kennung: Část 3: Laboratorní chemikálie
Haupteinstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
Los: LOT-0008
Titel: Část 8: PCR sondy
Beschreibung: PCR sondy
Interne Kennung: Část 8: PCR sondy
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Reagenční kity pro kvantifikaci nukleových kyselin
Beschreibung: Reagenční kity pro kvantifikaci nukleových kyselin
Interne Kennung: část 2
Los: LOT-0009
Titel: Část 9: Laboratorní plast II.
Beschreibung: Laboratorní plast II.
Interne Kennung: Část 9: Laboratorní plast II.
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Reagenční kity pro analýzu nukleových kyselin
Beschreibung: Reagenční kity pro analýzu nukleových kyselin
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0010
Titel: Část 10: Reagenční chemie pro izolaci nukleových kyselin a přípravu knihoven
Beschreibung: Reagenční chemie pro izolaci nukleových kyselin a přípravu knihoven
Interne Kennung: Část 10: Reagenční chemie pro izolaci nukleových kyselin a přípravu knihoven