See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Przebudowa torowiska tramwajowego w Chorzowie na odcinku od wiaduktu przy Hucie Kościuszko do ul. Metalowców” zadanie nr 7.6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.:Przebudowa torowiska tramwajowego w Chorzowie na odcinku od wiaduktu przy Hucie Kościuszko do ul. Metalowców” zadanie nr 7.6 w ramach realizacji Projektu pn.: „Zintegrowany Projekt modernizacji i rozwoju infrastruktury tramwajowej w Aglomeracji Śląsko - Zagłębiowskiej wraz z zakupem taboru tramwajowego – etap II” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
Interne Kennung: UE/JRP/B/624/2021
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234121 Straßenbahnarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: Przebudowa torowiska tramwajowego w Chorzowie na odcinku od wiaduktu przy Hucie Kościuszko do ul. Metalowców” zadanie nr 7.6 w ramach realizacji Projektu pn.: „Zintegrowany Projekt modernizacji i rozwoju infrastruktury tramwajowej w Aglomeracji Śląsko - Zagłębiowskiej wraz z zakupem taboru tramwajowego – etap II” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Zadanie obejmuje m.in.: • Wykonanie rozbudowy układu torowego, tj.: Torowisko projektowane podwójne wpisane w istniejące torowisko na trasie wzdłuż ulicy Katowickiej oraz przebudowę torowiska jednotorowego wpisanego w nowoprojektowany pas drogowy na ul. Metalowców. Długość podwójnego torowiska tramwajowego występującego wzdłuż DK79 to odcinek ok. 560 m. Konstrukcja torowiska na płycie betonowej z szyną 60R2 na podlewie ciągłym z materiału sprężystego na przejazdach drogowo-tramwajowych oraz przy prowadzeniu torowiska w jezdni. Konstrukcja torowiska poza jezdnią na podkładach strunobetonowych z szyną 49E1 z mocowaniem pośrednim SB-4 oraz zasypką z klińcem. • Przebudowę sieci trakcyjnej wraz z urządzeniami specjalnymi sieci trakcyjnej,