2. Verfahren
Verfahren
Titel: foto en videoapparatuur en toebehoren
Beschreibung: Sintlucas beoogt met deze aanbesteding een Raamovereenkomst te sluiten met meerdere (maximaal 3) Opdrachtnemers per perceel, om het pakket aan soms zeer gespecialiseerde en hoogwaardige foto -en videoapparatuur en toebehoren ten behoeve van het onderwijs van SintLucas te kunnen gaan leveren, onderhouden en services te verlenen. Op basis van de omzet van afgelopen jaren bedraagt de verwachte omvang gemiddeld circa € 225.000,- exclusief btw per jaar verdeeld over meerdere percelen. V.w.b. de totale geraamde opdrachtwaarde is de verwachting dat deze de grens van € 2500.000,- excl. btw niet overschrijdt gedurende de gehele voorgenomen contractperiode. Deze genoemde waarden betreffen niet meer dan een indicatie waar Inschrijvers géén rechten aan kunnen ontlenen.
Interne Kennung: SL2026 foto en video
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38650000 Fotografische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte, 38651000 Fotokameras
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Foto apparatuur
Beschreibung: Sintlucas beoogt met deze aanbesteding een Raamovereenkomst te sluiten met meerdere (maximaal 3) Opdrachtnemers per perceel, om het pakket aan soms zeer gespecialiseerde en hoogwaardige foto apparatuur en toebehoren ten behoeve van het onderwijs van SintLucas te kunnen gaan leveren, onderhouden en services te verlenen. Op basis van de omzet van beide percelen afgelopen jaren bedraagt de verwachte omvang gemiddeld circa € 225.000,- exclusief btw per jaar verdeeld over meerdere percelen. V.w.b. de totale geraamde opdrachtwaarde is de verwachting dat deze de grens van € 2500.000,- excl. btw niet overschrijdt gedurende de gehele voorgenomen contractperiode. Deze genoemde waarden betreffen niet meer dan een indicatie waar Inschrijvers géén rechten aan kunnen ontlenen.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651000 Fotokameras
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ja
Los: LOT-0002
Titel: Video apparatuur
Beschreibung: Sintlucas beoogt met deze aanbesteding een Raamovereenkomst te sluiten met meerdere (maximaal 3) Opdrachtnemers per perceel, om het pakket aan soms zeer gespecialiseerde en hoogwaardige videoapparatuur en toebehoren ten behoeve van het onderwijs van SintLucas te kunnen gaan leveren, onderhouden en services te verlenen. Op basis van de omzet van afgelopen jaren bedraagt de verwachte omvang voor beide percelen samen gemiddeld circa € 225.000,- exclusief btw per jaar verdeeld over meerdere percelen. V.w.b. de totale geraamde opdrachtwaarde is de verwachting dat deze de grens van € 2500.000,- excl. btw niet overschrijdt gedurende de gehele voorgenomen contractperiode. Deze genoemde waarden betreffen niet meer dan een indicatie waar Inschrijvers géén rechten aan kunnen ontlenen.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte