2. Verfahren
Verfahren
Titel: Behandeling van verontreinigde en niet-verontreinigde ruimingsspecie uit de onbevaarbare waterlopen van 2e categorie in de provincie Antwerpen - Raamcontract 2026 – 2029
Beschreibung: Bijzonder bestek voor behandeling van verontreinigde en niet-verontreinigde ruimingsspecie uit de onbevaarbare waterlopen van 2e categorie in de provincie Antwerpen. De opdracht heeft tot doel de verwerking, recyclage of het storten van ruimingsspecie afkomstig uit de waterlopen van 2e categorie in beheer van de provincie, en aangebracht door de aannemers die instaan voor de ruimingswerken.
Interne Kennung: DWBO-2025-0003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DWBO-2025-0003 - 1
Interne Kennung: 1