See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTARCZENIE NOWYCH FUNKCJONALNOŚCI ORAZ USPRAWNIEŃ W RAMACH SYSTEMÓW CELEM ZAPEWNIENIA ZWIĘKSZENIA DOSTĘPNOŚCI CYFROWEJ W TYM WCAG ORAZ ZGODNOŚCI Z PRZEPISAMI PRAWA ZGODNIE Z OPZ
Beschreibung: DOSTARCZENIE NOWYCH FUNKCJONALNOŚCI ORAZ USPRAWNIEŃ W RAMACH SYSTEMÓW CELEM ZAPEWNIENIA ZWIĘKSZENIA DOSTĘPNOŚCI CYFROWEJ W TYM WCAG ORAZ ZGODNOŚCI Z PRZEPISAMI PRAWA ZGODNIE Z OPZ
Vorherige Bekanntmachung: 580103-2025
Interne Kennung: DZPZ.271.45.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001