2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting Gemeentewerf Tynaarlo
Beschreibung: De opdracht gaat over de herinrichting van de gemeentewerf (kantoren en werf gebouw) bestaande uit: - Het slopen van een garage aan de Parallelweg 1a in Tynaarlo, - het renoveren, verduurzamen kantoorpand aan de Parallelweg 1a in Tynaarlo, - het slopen van 1 werfgebouw aan de Zuidlaarderweg 33 in Tynaarlo. - realiseren van een 1 nieuw werfgebouw aan de Zuidlaarderweg 33 in Tynaarlo. Deze opdracht is een overheidsopdracht voor werken met een geraamde waarde van € 5.500.000, ex. BTW. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan deze raming.
Interne Kennung: 1729307
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De niet-openbare procedure heeft twee stappen: de selectiefase en de inschrijffase. In de selectiefase mag elke geïnteresseerde een aanvraag indienen om mee te doen. De selectiecommissie beoordeelt deze aanvragen en kiest dan degenen uit die doorgaan naar de inschrijffase. Die geselecteerden krijgen een uitnodiging om een offerte in te dienen en mee te dingen naar de opdracht. De beoordelingscommissie bekijkt dan deze ingediende offertes.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1