797781-2025 - Ergebnis
Niederlande – Papiersanitärartikel – Levering Sanitaire Producten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering Sanitaire Producten
BeschreibungDe Veluwse Onderwijsgroep is op zoek naar een betrouwbare partner voor de levering van sanitaire producten – met name vullingen en aanverwante diensten – die in staat is om op het juiste moment, op de juiste locatie, sanitaire producten te leveren. Zie offerteaanvraag.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711900 Seife, 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher
5. Los
LosLOT-0000
TitelSanitaire producten
BeschreibungZie offerteaanvraag
Interne Kennung1