797918-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia. Wykaz wymaganych dokumentów podmiotowych i przedmiotowych zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu. W postępowaniu ma zastosowanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne KennungSZSPOO.SZP 3810.104.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungCzęść 1