797970-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Versicherungen – Komplexní pojištění města Vítkov a jeho organizací
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomplexní pojištění města Vítkov a jeho organizací
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pojištění majetku, pojištění odpovědnosti a skupinové úrazové pojištění JSDH a Městské policie města Vítkov, a to s možností automatické prolongace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1- Pojištění majetku a odpovědnosti
BeschreibungPojištění majetku a odpovědnosti města Vítkov a jeho organizací
Interne KennungČást 1: Majetek a odpovědnost
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v případě budoucí změny hodnoty pojištěného majetku, pořízení dalších vozidel, rozšíření pojistného krytí stávajících pojistných smluv v souladu se změnou svého pojistného zájmu. Předpokládaná hodnota takto vyhrazených změn závazku ze smlouvy v průběhu celé doby pojištění zahrnuje především níže uvedené plánované projekty: -budoucí plánované investice; -nabytí nového majetku do vlastnictví zadavatele zohledněné příslušeným navýšením pojistných částek; -budoucí úprava pojistné hodnoty majetku zadavatele dle inflačních koeficientů ČSÚ zohledněná příslušným navýšením pojistných částek; -budoucí úprava limitů a sublimitů pro pojištění odpovědnosti dle inflačních koeficientů ČSÚ nebo v důsledku změny legislativy upravující výši odškodnění; -rozšíření rozsahu krytí (nová pojistná nebezpečí, navýšení stávajících limitů, zahrnutí dosud nepojištěných doložek apod.).
LosLOT-0002
TitelČást 2 – Úrazové pojištění JSDH a Městské policie
BeschreibungÚrazové pojištění JSDH a Městské policie města Vítkov
Interne KennungČást 2 – Úrazové pojištění JSDH a Městské policie