See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie koreferatu do dokumentacji projektowej dla zadania z zakresu małej retencji w górach PGL LP Nadleśnictwa Bielsko w ramach projektu pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja (MRG3)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koreferatu do dokumentacji projektowo-kosztorysowej pod kątem poprawności przyjętych rozwiązań technicznych, kompletności uzgodnień, opinii i decyzji administracyjnych oraz sposobu opracowania w zakresie i zgodności z obowiązującymi przepisami dla zadania z zakresu małej retencji górskiej zlokalizowanego na terenie Nadleśnictwa Bielsko (opracowana dokumentacja projektowa - zwana dalej: dokumentacja projektowa - będzie stanowiła opis przedmiotu zamówienia w przyszłym postępowaniu na roboty budowlane i powinna być wykonana w zakresie i stopniu dokładności niezbędnym do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane zgodnie z ustawą Pzp wraz z wszystkimi ekspertyzami, opracowaniami, uzgodnieniami, opiniami i decyzjami koniecznymi do uzyskania ostatecznego pozwolenia na budowę oraz zgłoszeniami lub decyzjami niezbędnymi do rozpoczęcia robót budowlanych). Zamówienie realizowane w ramach projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3)” współfinansowanych ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko (FEnIKS 2021-2027) 2. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na 10 (dziesięć) części. 3. Wszystkie potrzebne informacje zawarte są w SWZ i załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: SA.20.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie koreferatu do dokumentacji projektowej dla odbudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 42a,b leśnictwa Straconka
Beschreibung: obręb leśny Szczyrk, działka nr 2359/178, obręb ewidencyjny Straconka, gmina Kozy, powiat bielski, województwo śląskie; odbudowa zbiorników kaskadowych w ilości 3 szt.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Opracowanie koreferatu do dokumentacji projektowej dla odbudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 44a leśnictwa Straconka
Beschreibung: obręb leśny Szczyrk, działka nr 2359/178, obręb ewidencyjny Straconka, gmina Kozy, powiat bielski, województwo śląskie; odbudowa zbiorników kaskadowych w ilości 2 szt.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Opracowanie koreferatu do dokumentacji projektowej dla odbudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 162b leśnictwa Jaworze
Beschreibung: obręb leśny Wapienica, działka nr 2057/62, obręb ewidencyjny Jaworze, gmina Jaworze, powiat bielski, województwo śląskie; odbudowa zbiorników kaskadowych w ilości 2 szt.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Opracowanie koreferatu do dokumentacji projektowej dla odbudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 2i leśnictwa Lipnik
Beschreibung: obręb leśny Szczyrk, działka nr 3865/73, obręb ewidencyjny Kozy, gmina Kozy, powiat bielski, województwo śląskie; odbudowa zbiorników kaskadowych w ilości 2 szt.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Opracowanie koreferatu do dokumentacji projektowej dla odbudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 12c leśnictwa Lipnik
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Opracowanie koreferatu do dokumentacji projektowej dla odbudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 130a leśnictwa Skalite
Beschreibung: obręb leśny Szczyrk, działka nr 8130/1, obręb ewidencyjny Szczyrk, gmina Szczyrk, powiat bielski, województwo śląskie; odbudowa zbiorników kaskadowych w ilości 2 szt.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Opracowanie koreferatu do dokumentacji projektowej dla odbudowy i przebudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 167b leśnictwa Salmopol
Beschreibung: obręb leśny Szczyrk, działka nr 8167, obręb ewidencyjny Szczyrk, gmina Szczyrk, powiat bielski, województwo śląskie; odbudowa i przebudowa zbiorników kaskadowych w ilości 2 szt.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Opracowanie koreferatu do dokumentacji projektowej dla odbudowy i przebudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 167a,f leśnictwa Salmopol
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Opracowanie koreferatu do dokumentacji projektowej dla odbudowy i przebudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 170a leśnictwa Jaworze
Beschreibung: obręb leśny Wapienica, działka nr 2057/62, obręb ewidencyjny Jaworze, gmina Jaworze, powiat bielski, województwo śląskie; odbudowa i przebudowa zbiorników kaskadowych w ilości 2 szt.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Opracowanie koreferatu do dokumentacji projektowej dla przebudowy obiektów w zlewni potoku Wysoki w oddziale 148m, n, 149a, 150b leśnictwa Jaworze
Beschreibung: obręb leśny Wapienica, działka nr 2058/2, obręb ewidencyjny Jaworze, gmina Jaworze, powiat bielski, województwo śląskie, przebudowa 2 sztuk przejazdów brodem przez potok
Interne Kennung: Część 10