2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Programmaleider RegioDeal
Beschreibung: Inhuur Programmaleider RegioDeal Inhuur voor twee jaar. Twee keer een optie tot verlenging van telkens één jaar.
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Inhuur Programmaleider RegioDeal Inhuur Programmaleider voor twee jaar, met twee keer een optie tot verlenging van telkens één jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdrachtgever kan twee keer de opdracht met telkens één jaar verlengen.