2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie doradztwa prawnego, ekonomiczno-finansowego oraz technicznego na rzecz podmiotu publicznego, w celu doprowadzenia do wyboru partnera prywatnego dla realizacji projektu pn. „Budowa Portu Zewnętrznego w Porcie Gdynia”.
Beschreibung: Świadczenie doradztwa prawnego, ekonomiczno-finansowego oraz technicznego na rzecz podmiotu publicznego, w celu doprowadzenia do wyboru partnera prywatnego dla realizacji projektu pn. „Budowa Portu Zewnętrznego w Porcie Gdynia”.
Interne Kennung: BDG-V.2613.9.2019.KB
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79111000 Rechtsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 66171000 Finanzberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Kompleksowe doradztwo inwestycyjne dla projektu PPP „Budowa Portu Zewnętrznego w Porcie Gdynia”