See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de overslag van selectief ingezameld niet-recycleerbaar huishoudelijk afval en grofvuil en transport naar eindverwerker
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de overslag van selectief ingezameld niet-recycleerbaar huishoudelijk afval en grofvuil en transport naar eindverwerker
Interne Kennung: ISVAG - 2025/152
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ISVAG - 2025/152 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst Antwerpen-stad
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ISVAG - 2025/152 - 2
Beschreibung: Raamovereenkomst gemeentes deel A
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ISVAG - 2025/152 - 3
Beschreibung: Raamovereenkomst gemeentes deel B
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ISVAG - 2025/152 - 4
Beschreibung: Raamovereenkomst gemeentes deel C
Interne Kennung: 4