2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-applicaties Belastingen (incl. Invordering), Financiën, BAG, Burgerzaken (inclusief BRP), GBA-V en VOA en het bijbehorende gegevensdistributiecentrum
Beschreibung: De gemeenten Achtkarspelen en Tytsjerksteradiel hebben vanuit de Europees aanbesteding in 2018 voor de ICT-applicaties Belastingen (incl. Invordering), Financiën, BAG, Burgerzaken (inclusief BRP), GBA-V en VOA en het bijbehorende gegevensdistributiecentrum een hernieuwde overeenkomst gesloten met de gegunde partij. Dit met gebruikmaking van de ontvlechtingsclausule die is opgenomen in de aanbestedingsdocumenten. Betreft de licenties en het beheer en onderhoud van de ICT-applicaties Belastingen (incl. Invordering), Financiën, BAG, Burgerzaken (inclusief BRP), GBA-V en VOA en het bijbehorende gegevensdistributiecentrum.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1