798157-2025 - Ergebnis
Niederlande – Drucker und Plotter – Multifunctionals
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMultifunctionals
BeschreibungScope van de opdracht: • Het turn-key afleveren van Apparatuur; • Het onderhouden van Apparatuur; • Het verhelpen van storingen; • Het ophalen van de Apparatuur aan het einde van de overeenkomstperiode. Zie aanbestedingsdocumenten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungScope van de opdracht: • Het turn-key afleveren van Apparatuur; • Het onderhouden van Apparatuur; • Het verhelpen van storingen; • Het ophalen van de Apparatuur aan het einde van de overeenkomstperiode.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptiejaren: twee (2) maal twaalf (12) maanden