2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky motorové nafty 15.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen DNS) pro dodávky motorové nafty dle ČSN EN 590+A1 včetně dopravy a stočení dovezené nafty na místo uvedené v objednávce a dle specifikace uvedené v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 33414-2022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SSOK-CE 20622/2022