See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa żywności na potrzeby spółki Fabryka Wody Sp. z o.o. w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla potrzeb spółki Fabryka Wody: - napojów i soków, - piwa, - wina, - alkoholu mocnego, - produktów do maszyn vendingowych. 2. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa napojów mrożonych.
Interne Kennung: FW/ZM/32/2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Sukcesywna dostawa żywności na potrzeby spółki Fabryka Wody Sp. z o.o. w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa: - napojów i soków, - piwa, - wina, - alkoholu mocnego, - produktów do maszyn vendingowych.
Interne Kennung: FW/ZM/32.1/2024
Los: LOT-0002
Titel: 2. Sukcesywna dostawa żywności na potrzeby spółki Fabryka Wody Sp. z o.o. w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa napojów mrożonych
Interne Kennung: FW/ZM/32.2/2024