See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kindpakket
Beschreibung: Gezinnen met weinig financiële middelen voorzien van een Kindpakket. Het toetsen en de administratieve afhandeling van aanvragen voor een Kindpakket en voorzieningen in natura verstrekken (schoolspullentas, kindpas, laptop of refurbished computer, fiets, verjaardagsbox etc.) voor kinderen van 4 tot 18 jaar. De gemeente is voornemens deze opdracht vanaf 1 januari 2026 te verstrekken aan Stichting Leergeld, het betreft een overeenkomst van 2 jaar met optie tot 1 jaar verlenging. 540.000,00 incl. verlenging
Interne Kennung: 3760639
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente is voornemens deze opdracht te gunnen aan Stichting Leergeld de overeenkomst zal ingaan op 01 januari 2026 heeft een looptijd van 2 jaar en een optie tot verlenging van 1 jaar. Middels deze publicatie wordt aan vrijwillige transparantie vooraf voldaan.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85321000 Verwaltungsdienste im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Kindpakket 180.000,- per jaar
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 3760639
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85321000 Administratieve sociale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1