2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adviseurs Goed Worden, Goed Blijven (+)
Beschreibung: Voor de uitvoering van de ondersteuningstrajecten van het programma Goed Worden, Goed Blijven (+) maakt de PO-Raad gebruik van adviseurs. Afhankelijk van de ondersteuningsbehoefte, de organisatiekenmerken en de regio zet de PO-Raad deze adviseurs in. De adviseurs kunnen in diverse rollen worden ingezet, namelijk voor een verdiepende analyse en/of ondersteuning bij verbetering bij besturen of scholen. De PO-Raad wenst middels het afsluiten van raamovereenkomsten tot een pool te komen met daarin maximaal 100 adviseurs. De opdracht betreft het uitvoeren van circa 380 trajecten per jaar. Zie voor meer informatie het Beschrijvend document.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Beschrijvend document Beste prijs/kwaliteitsverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80100000 Grundschulunterricht, 80340000 Sonderausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie beschrijvend document. Naar verwachting gaat het om het uitvoeren van circa 380 trajecten per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties