2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka očkovacích látek pro pravidelná očkování fyzických osob, které nejsou pojištěnci podle zákona o veřejném zdravotním pojištění na roky 2024-2025
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dodávky očkovacích látek pro pravidelná očkování fyzických osob, které nejsou pojištěnci podle zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění a o změně a doplnění některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, pro roky 2024 - 2025 (24 měsíců)
Vorherige Bekanntmachung: 575639-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
5. Los
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 09/23
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě, že kterákoliv z očkovacích látek specifikovaných v příloze č. 1 rámcové dohody nebude dostupná (např. kvůli výpadkům dodávek způsobených výrobcem), je dodavatel povinen zajistit dodávku jiné očkovací látky, která bude vhodnou alternativou, vždy však až po písemném souhlasu objednatele s takovýmto řešením (bez písemného souhlasu objednatele nemůže být dodávka alternativní očkovací látky realizována). Cena za dodávku jedné dávky alternativní očkovací látky bude nižší než cena za dodání jedné dávky očkovací látky dle nabídky, nebo bude s touto cenou shodná.