2. Verfahren
Verfahren
Titel: CVO Gullegem - nieuwbouw school volwassenenonderwijs - perceel LIFT
Beschreibung: Het leveren, plaatsen en aansluiten van alle toestellen en toebehoren nodig om een volledige installatie te bekomen in perfecte staat van werking.
Interne Kennung: D9334-050
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45313000 Installation von Aufzügen und Rolltreppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D9334-050 - 1
Beschreibung: CVO Gullegem - nieuwbouw school volwassenenonderwijs - perceel LIFT
Interne Kennung: 1