2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie w meble do zabudowy pomieszczeń socjalnych znajdujących się przy ul. Ogrodowej 24 w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i montaż mebli oraz montaż sprzętu AGD (dostarczonego niezależnie, w ramach odrębnego zamówienia, na zlecenie Zamawiającego), w pomieszczeniach socjalnych znajdujących się w Łodzi przy ul. Ogrodowej 24 w części biurowej (klatka I i L). Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w załączniku nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 513820-2025
Interne Kennung: BZZ.261.31.2025.JR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39141400 Einbauküchen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 39151000 Diverse Möbel
5. Los
Los: LOT-0001