2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien bermen en ruw gras in gemeente Lochem, Noord
Beschreibung: Circulus BuitenRuimte voert dagelijks werkzaamheden uit in de openbare ruimte van de gemeente Lochem, zo ook het maaien van bermen en ruw gras. Door het aanbesteden van dit contract wenst Circulus BuitenRuimte de maaiwerkzaamheden onder te brengen bij een betrouwbare partner. Door de meerjarige verbintenis hoopt Circulus BuitenRuimte eigenaarschap van de gecontracteerde aannemer en de effecten van ecologisch maaibeheer zichtbaar te krijgen. Uit ervaring blijkt dat de maaiwerkzaamheden een jaarlijkse opdrachtwaarde hebben van circa €150.000,-- exclusief btw. Omzetgaranties zijn niet van toepassing. De omvang van de opdracht kan als gevolg van areaalwijzigingen en budgetwijzigingen veranderen.
Interne Kennung: P08113-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1