798374-2025 - Ergebnis
Polen – Möbel – Dostawa z montażem umeblowania budynków zlokalizowanych w Krakowie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa z montażem umeblowania budynków zlokalizowanych w Krakowie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli wraz z ich transportem, wyładunkiem, wniesieniem, montażem, ustawieniem, wypoziomowaniem oraz uprzątnięciem miejsca pracy z wszelkich pozostałości (w tym usunięciem opakowań), do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń, w budynkach zlokalizowanych w Krakowie, w podziale na 2 Zadania. Zamówienie stanowi część większego zamówienia publicznego (centralnego) na zakup umeblowania, szacowanego łącznie zgodnie z przepisami art. 30 ust. 2 Ustawy Prawo zamówień publicznych.
Vorherige Bekanntmachung288132-2025
Interne KennungKFZ/2025/WNP-017604
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://pkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/473252. 2. Więcej informacji można uzyskać pod adresem podanym powyżej. 3. Oferty należy przesyłać na adres podany powyżej. 4. Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń, które nie są ogólnodostępne. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do tych narzędzi i urządzeń można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://pkp.eb2b.com.pl. 5. Zamawiający przeprowadzi postępowanie w „procedurze odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Dostawa z montażem umeblowania budynków zlokalizowanych w Krakowie: budynku wolnostojącego położonego przy ul. Kamiennej 8, 30-001 Kraków oraz pomieszczeń na parterze w budynku byłego dworca Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli wraz z ich transportem, wyładunkiem, wniesieniem, montażem, ustawieniem, wypoziomowaniem oraz uprzątnięciem miejsca pracy z wszelkich pozostałości (w tym usunięciem opakowań), do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń, w budynkach zlokalizowanych w Krakowie.
Interne KennungZadanie nr 1 - Dostawa z montażem umeblowania budynków zlokalizowanych w Krakowie: budynku wolnostojącego położonego przy ul. Kamiennej 8, 30-001 Kraków oraz pomieszczeń na parterze w budynku byłego dworca Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków.