See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem urządzeń oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniemz podziałem na 5 części. Część nr 1 Klatka dla zwierząt z wyposażeniem Część nr 2 Wagi laboratoryjne z wyposażeniem Część nr 3 Wytrząsarka laboratoryjna Część nr 4 Drobny sprzęt laboratoryjny- wyposażenie Część nr 5 Cieplarka laboratoryjna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Część 1-5 Kod CPV: 38000000-5 sprzet laboratoryjny Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem urządzenia oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem. Nr części Opis Ilość J.m. Część nr 1 Klatka dla zwierząt z wyposażeniem 25 Kpl. Część nr 2 Wagi laboratoryjne z wyposażeniem 1 Zestaw Część nr 3 Wytrząsarka laboratoryjna 1 Szt. Część nr 4 Drobny sprzęt laboratoryjny- wyposażenie 1 Zestaw Część nr 5 Cieplarka laboratoryjna 1 Szt. 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, - Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ, - Warunki gwarancji, rękojmi i serwisu gwarancyjnego – Załącznik nr 5 do SWZ, - Procedura dostawy i odbioru urządzenia – Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 591640-2025
Interne Kennung: AZP.25.1.45.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 Klatka dla zwierząt z wyposażeniem 25 Kpl.
Beschreibung: Część nr 1 Klatka dla zwierząt z wyposażeniem 25 Kpl.
Interne Kennung: AZP.25.1.45.2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 Wagi laboratoryjne z wyposażeniem 1 Zestaw
Beschreibung: Część nr 2 Wagi laboratoryjne z wyposażeniem 1 Zestaw
Interne Kennung: AZP.25.1.45.2025.2
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 Wytrząsarka laboratoryjna 1 Szt.
Beschreibung: Część nr 3 Wytrząsarka laboratoryjna 1 Szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.45.2025.3
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 Drobny sprzęt laboratoryjny- wyposażenie 1 Zestaw
Beschreibung: Część nr 4 Drobny sprzęt laboratoryjny- wyposażenie 1 Zestaw
Interne Kennung: AZP.25.1.45.2025.4
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 Cieplarka laboratoryjna 1 Szt.
Beschreibung: Część nr 5 Cieplarka laboratoryjna 1 Szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.45.2025.5