2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het aanvaarden en/of verwerken van slib afkomstig uit het werkingsgebied van Farys
Beschreibung: In het kader van een aantal van haar activiteiten wenst Farys een raamovereenkomst te sluiten voor het aanvaarden en/of verwerken van slib. Niet limitatief gaat het om: - riool-, kolken- en gemalenslib alsook veegvuil (RKGV), afkomstig van het ruimen van riolen, kolken, gemalen en hydraulische structuren; - grachtenslib, afkomstig van het ruimen en herprofileren van grachten en onbevaarbare waterlopen. De raamovereenkomst zal het contractuele kader vormen waarbinnen individuele opdrachten voor het aanvaarden en/of verwerken van slib dienen te worden uitgevoerd.
Interne Kennung: I-25-024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I-25-024 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het aanvaarden en/of verwerken van slib afkomstig uit het werkingsgebied van Farys
Interne Kennung: 1