See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Kramsk
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Kramsk CZĘŚĆ I: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie gminy Kramsk CZĘŚĆ II: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zabudowanych innych, stanowiących własność gminy Kramsk
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Kramsk CZĘŚĆ I: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie gminy Kramsk CZĘŚĆ II: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zabudowanych innych, stanowiących własność gminy Kramsk