2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Groenbeheer uitgevoerd door sociale tewerkstelling 2026-2029
Beschreibung: Binnen het beheer van het gemeentelijk patrimonium wordt een aantal taken uitgevoerd via sociale tewerkstelling. Dit omvat onder meer het groenbeheer, de bestrijding van onkruid op verhardingen en diverse andere onderhoudsopdrachten. Deze aanpak draagt niet alleen bij aan een verzorgd openbaar domein, maar biedt ook kansen aan mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt.
Interne Kennung: PPP04B-709/5154/2025/17
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/17_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht